menu výroba dortů
Cukrárna a výrobna dortů

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.

Reference

Cukrárna
a výrobna
dortů
Karviná

Reference Cukrárna Inka Karviná

16. 05. 2024

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za dort s pejskama dcera byla nadšená a všem moc chutnal. Proto bych chtěla objednat dort i pro neteř...

Mockrát děkuji Vaňharová

16. 03. 2024

Dobrý den, moc vám děkujeme za dortík. Byl moc krásný a výborný.

Hezký den Pavlína Pijáková

04. 03. 2024

Dobrý den, chceme moc poděkovat paní Schwarzové a kolektivu Cukrárny Inka za nádherné vizuální zpracování dortu do tomboly plesu Sociálních služeb Karviná, který se uskutečnil v pátek 1. 3. 2024. Rovněž Vám chci poděkovat za Váš vstřícný přístup a jsem ráda, že jsem se znovu obrátila na Vás, jste už pro mě osvědčená jistota!! Budu Vás všude jen doporučovat, přeji mnoho dalších stejně spokojených zákazníků a ještě jednou velké díky.

Jarmila Jedličková

13. 01. 2024

Dobrý den, moc děkujeme za dort, je hezčí, než jsem doufala. Syn bude nadšený.

S pozdravem Celbrová 

27. 10. 2023

Dobrý den, dort je nádherný. Malá se zblázní, jak ho uvidí.

Moc děkuji a přeji krásný den Novosadová

11. 09. 2023

Paní Inko, děkujeme za skvělý na pohled i na chuť narozeninový dort.

S pozdravem oslavenec Marek Hrabina s rodinou  

06. 09. 2023

Dobrý den, chtěla jsem Vám opět mnohokrát poděkovat za chuťově skvělý a překrásný Ariel dort... Figurky jsou jako živé - jste velice šikovní... 

Se srdečným pozdravem Vaše věrná zákaznice Slavík Podhorná Vladimíra

18. 08. 2023

Dobrý den, chtěla bych touto cestou pochválit vedení a kolektiv cukrárny Inka. Objednala jsem pro dceru k 30. narozeninám dort s mascarpone a malinami. Dort výborný, krásný, dokonalý. Přeji krásný den a spoustu spokojených zákazníků.

S pozdravem Fúčelová Karin

19. 04. 2023

Dobrý den. Dortík je úžasný. Vy jste prostě nejlepší. Moc Vám děkuji.

Cukrárna Orel

17. 03. 2023

Dobrý den, dorty "Ledové královstí" jsou nádherné!!! Děkuji, děkuji moc za ně.

Šnapková J.

06. 03. 2023

Dobrý den, moc chceme poděkovat paní Schwarzové a kolektivu Cukrárny Inka za nádherné vizuální zpracování dortu do tomboly plesu Sociálních služeb Karviná, který se uskutečnil v pátek 3. 3. 2023. Rovněž Vám chci poděkovat za Váš vstřícný přístup a jsem ráda, že jsem se znovu obrátila na Vás, jste už pro mě osvědčená jistota!! Budu Vás všude jen doporučovat, přeji mnoho dalších stejně spokojených zákazníků a ještě jednou velké díky.

Jarmila Jedličková

13. 02. 2023

Dobrý den, měli jsme od vás objednané dorty Anna a Elza - jedním slovem výborné.

Moc děkujeme Kubeková Martina

 

11. 02. 2023

Dobrý den, děkujeme za dort, byl výborný.

Chládová

22. 11. 2022

Dobrý den, opakovaně musím mnohokrát poděkovat za dort synovi 6 let a maminku 60 let. Rodina i oslavenci byli nadšení. Obdivujeme vždy preciznost figurek, detaily a hlavně přirozenost. Děkujeme a rozhodně příště u Vás zase objednáme.

Se srdečným pozdravem Slavík Podhorná V.

20. 11. 2022

Dobrý den paní Schwarzová, nechal jsem si u Vás zhotovit dort k výročí svatby mých rodičů. Chci Vám moc poděkovat za nádherné vizuální zpracování dortu a také jeho fantastickou chuť. Všichni byli z dortu unešení. Já jsem rád, že jsem se znovu obrátil na Vás, jste už pro mě osvědčená jistota!! Budu Vás všude jen doporučovat, přeji mnoho dalších stejně spokojených zákazníků a ještě jednou velké díky.

Lubomír Lanc

28. 08. 2022

Dobrý den, děkujeme za krásný a chutný dort.

Přeji hodně zákazníků Š. Kovalová

28. 08. 2022

Dobrý večer. Mnohokrát děkujeme za krásný a výborný dort. Byl nádherný.

Se srdecnym pozdravem Slavík Podhorná Vladimíra

09. 06. 2022

Dobrý den paní Inko, moc bych vám chtěla poděkovat za úžasný dort!!! Nejen že skvěle vypadá, ale i chutná, byla jsem velice překvapena jak cenou, tak i kvalitou. Budu vás všude doporučovat a já osobně už se budu obracet pouze na vás :-) Přeji hezký den a ještě jednou děkuji,

Barbora Krejčová

04. 02. 2022

Dobrý večer paní Schwarzová, chci Vám moc poděkovat za OPĚT VYNIKAJÍCÍ dort...
Přítel i hosté byli nadšení nejen vzhledem, ale i chutí a já jsem byla ráda, že jsem vsadila na jistotu!!! Ještě jednou velké díky a přeji spoustu dalších spokojených zákazníků 

S pozdravem Ivana Jendřejková

07. 11. 2021

Dobrý den, chtěla bych Vám mooooc poděkovat opět za suprácký dort. Všichni hlavně syn byli nadšení. Vaše věrná zákaznice.

Slavík Podhorná Vladimíra

12. 09. 2021

Dobrý den, dort v podobě mickey pro naši Simonku byl naprosto úžásný, vzhled zcela předčil mé očekávání a byl přesně dle předlohy a o tom, že si na něm všichni mooc pochutnali ani nemluvím !! Děkujeme a určitě se na Vás zase obrátíme.

S pozdravem Hlaváčová

09. 09. 2021

Dobrý den, moc chceme poděkovat paní Schwarzové a kolektivu Cukrárny Inka za nádherné provedení dortu "s tankem". Oslavenec stejně jako hosté byli z dortu nadšeni. A všichni si na něm náramně pochutnali. :-) Rovněž Vám chci poděkovat za Váš vstřícný přístup k přijetí objednávky zadané v krátké lhůtě na provedení. Přeji Vám hodně úspěchů. :-)

Kristýna

30. 08. 2021

Dobrý den. Mnohokrát děkujeme za vynikající a krásný dort. Všichni byli spokojeni. Těším se na další spolupráci :)

Hezký den Slavík Podhorná Vladimíra

15. 08. 2021

Dobrý den paní Schwarzová, děkuji za narozeninový dort, byl vynikající.

Renáta B.

02. 05. 2021

Dobrý den, chtěla bych Vám poděkovat za dort. Chutnal výborně a vypadal skvělé.

Moc moc děkuji Slepčíková

28. 04. 2021

Vážená paní majitelko. Chci Vám i Vašemu týmu velmi poděkovat za dortu pro svou dcerku k 15. narozeninám. Nebyla jen nádherná a opravdu dokonalá do nejmenšího puntíku, ale hlavně neskutečně chutná a rozplívající se na jazyku. Všichni říkali, že to musí být dorta jedině domácí z kvalitních surovin. A ano...je. Vaše!!! Mockrát vám všem děkuji...UDĚLALI JSTE NÁM O TO HEZČÍ OSLAVU a konečně se nemusím starat, kam jít. Nejste všchni jen milí, ale VÁŽNĚ UMÍTE!!!

S úctou k vám, Ilona Durasová zdravotní p. PROMESA

25. 12. 2020

Dobrý večer. Chci Vám popřát pohodové svátky, pevné zdraví a spoustu věrných zákazníků. Naše rodina je s Vašimi výrobky velice spokojená, jsou úžasné.

Pastorčákovi

12. 12. 2020

Dobrý večer. Moc děkuji za přenádhernou dortu. Marečkovi se moc líbila. Byla nejen krásná, ale i chuťově výborná.

Ještě jednou děkuji Radka P.

12. 12. 2020

Dobrý večer, 
moc děkuji za přenádhernou dortu. Marečkovi se moc líbila. Byla nejen krásná, ale i chuťově výborná. Posílám fotky na ukázku a ještě jednou děkuji :)
 
Radka Pastorčáková

30. 11. 2020

Dobrý den. Dort byl nádherný! Všichni ho obdivovali. Mockrát děkuji. Jste velice šikovná. Myslím, že nás máte v seznamu stálých zákazníků. Budu Vás doporučovat, opravdu velká spokojenost.

Přejeme hezký den Vladímíra P.

24. 09. 2020

Dobrý den, moc děkujeme za krásný a chutný dort Minnie.

Zdravím LWZ

03. 08. 2020

Dobrý den, chtěla bych Vám moc poděkovat za překrásný dort, který jste nám vyrobila. Byl nejen krásný, ale také chuťově výborný. Všem moc chutnal. Nebyl to první dort, ale také ne poslední, který jsem si u Vás nechala udělat. Mohu Vás jen všem vřele doporučit. Přeji Vám mnoho pracovních i životních úspěchů.

Ještě jednou děkuji Palová

17. 05. 2020

Dobrý den, chci Vám poděkovat za tak krásný a velice chutný dort. Oslavenkyni se moc líbil.

Děkuji, s pozdravem Czako J.

25. 01. 2020

Paní Schwarzová dort je úžasný, velmi si vážíme vaší šikovnosti. Prosím vyřiďte naše poděkování cukrářce.

Hezký den Janeczková

14. 11. 2019

Dobrý den, chtěla bych poděkovat za úžasný dort, syn byl nadšený.

Děkuji a přeji hezký den Lucie Fryzová

26. 08. 2019

dcery, vše bylo moc dobré a precizně provedené a také za Váš profesionální i lidský přístup k zákazníkovi. Budu ráda, když Vás budu moci někomu doporučit.

Přeji hezký den M. Červenková

27. 07. 2019

Dobrý den paní Schwarzová, ráda bych Vám tímto mailem poděkovala za krásný svatební dort, který jste nám vyrobila. Byl přesně podle našich představ a hlavně všem moc chutnal. Ještě jednou moc děkujeme.

S pozdravem s přáním hezkého dne Kristýna Otisková

29. 05. 2019

V březnu 2019 jste mi dělali dort. Byla jsem velice nadšená, dort sklidil velký úspěch, byl vynikající. Vždy bych Vás doporučila jako nejlepší cukrárnu. Ještě jednou moc děkuji za velmi milé překvapení - splnili jste požadavek na 1 000 000 %.

S pozdravem Sylva

19. 04. 2019

Dobrý den. Děkuju moc za dortu. Je nádherná... Prostě moc děkuju.

S pozdravem Lucie

13. 03. 2019

Zdravím paní Schwarzová, ráda bych Vám (s velkým zpožděním) poděkovala za výborný svatební dort a zákusky, které jste zajišťovali na naši svatbu v červnu loňského roku. Chuťově vše vynikající, figurky dokonalé a nebyl jediný mlsoun, kterému by nechutnalo. 
Ještě jednou převeliké díky a přeji jen spokojené zákazníky.

S pozdravem Darina (Honzová) Matejková

05. 03. 2019

Dobrý den paní Schwarzová, chci Vám moc poděkovat překrásný dort, který jste nám vytvořila jako cenu do tomboly na náš ples. Opětně byl vynikající a vypadal krásně. Děkuji ještě jednou za to, že vždy vyhovíte našim požadavkům. 

Moc si vážíme Vaší přízně. JJ

18. 12. 2018

Děkuji za luxusní cukroví. I manžel, který není nějak zvlášť na sladké se s radostí pustil do ochutnávky.

Hezký večer a krásné svátky. Lucie Fryzová

31. 08. 2018

Dobrý den, děkuji za výrobu dortu na sobotu 25.8. pro naši roční dcerku Karolínku. Dort byl výborný, všem hostům chutnal a byl nádherný, což rozhodlo, že si u Vás necháme i dort a další sladkosti na svatbu.

Moc děkujeme! Ivona Baňdová

06. 03. 2018

V pátek 2.3.2018 se uskutečnil VII. ročník plesu Sociálních služeb Karviná. Ples proběhl ve velmi příjemném duchu, pohodový taneční večer skvěle doplnila bohatá tombola. Děkujeme za Váš dar do tomboly. Moc si Vaší přízně vážíme.

Organizátoři plesu, Jarmila Jedličková

09. 02. 2018

Dobrý den vážená paní Schwarzová, chtěla bych Vám velice poděkovat za dort - plavecký bazén pro dceru, který vypadal opravdu autenticky a chutnal jako vždy výborně. Příští objednávka bude jako vždy ve Vaší fantastické cukrárně.

Krásný den přejí Křížanovi

13. 01. 2018

Dobrý den paní Schwarzová, přebrala jsem si od Vás dort dne 12.1.2018, který jste mi upekla pro mou milovanou maminku Agnes ke krásným "80" narozeninám. Vzhledově byl úžasný, babička - ta byla jako živá, která plete - šálu, na ní dokonce i vzorek, klubko vlny jako pravé a její krásné slepičky a kytičky, včertně pejska Maxíka. BYL TAK KRÁSNÝ, že nám ho bylo líto rozkrojit... A jak jsme ho zkusili - no není co dodat prostě chutnal SKVĚLE!!! DĚKUJI!!! Pekla jste nám taky na září v roce 2015 - dort "Jana + Vlastík 55", rovněž byl skvělý... Až budu mít opět nějaké oslavy, určitě se obrátím se zakázkou zase na Vás. Chci Vám totou cestou za MOU MAMINKU MOC PODĚKOVAT.

Ostárková Jana z Orlové

25. 10. 2017

Dobrý den paní Schwarzová, chci Vám moc poděkovat za překrásný dort s koňmi pro dceru, který se dětem líbil tak, že na oslavence nezbyla ani figurka. Dort byl jako vždy velmi dobrý a udělal všem radost. Děkuji.

Přeji Vám pěkný den Chapmanová

04. 09. 2017

Vážená paní Schwarzová, chci Vám moc poděkovat za úžasný svatební dort, který jste nám upekla (čtyřlístek s příběhem). Zadali jsme Vám nelehký úkol, ale Vy jste ho zvládla na jedničku. Nikdo ze svatebních hostů ještě tak krásný dort neviděl. Dort byl ale nejen krásný, zároveňn také výborný. Všem moc chutnal. Výborný byly i obě podkovy s květy. I tyto dorty byly překrásné. Jste prostě hvězda!!!!! Už teď se těším na další dort, který si vymyslím a Vy mi jej upečete.

Palová Regina

01. 08. 2017

Na webovém portálu NAJISTO.CZ o nás Kateřina Hermanová napsala:

Dobrý den... chtěla bych moc poděkovat za nejen krásný, ale i velice chutný svatební dort. Už dlouhou jsem nebyla tak mile překvapena... Já cukrárnu rozhodně měnit nebudu. Děkuji.

https://najisto.centrum.cz/3067002/ingrid-schwarzova/hodnoceni/

18. 06. 2017

Děkuji za krásný dort k narozeninám, který všem moc chutnal. Cukrárna Inka je prostě nejlepší.

S pozdravem Savická Soňa

04. 06. 2017

Dobrý den, ještě jednou moc děkujeme za úžasný dort. Všem doporučuji.

S pozdravem Nikola Rumíšková

01. 03. 2017

Dobrý den, chci Vám takto opožděně poděkovat za dort k synovým narozeninám. Byl hezký a zároveň chuťově výborný, což nebývá tak časté.

Díky Lucie Kováčová

02. 02. 2017

Dobrý den paní Schwarzová, chtěla jsem Vám moc poděkovat za krásně vypadající a moc dobré cukrovíčko. Chutnalo nám všem. Určitě si zase od Vás necháme nějakou dobrotu zhotovit. Přeji Vám do nového roku hodně zdraví a síly a mnoho spokojených zákazníků.

S pozdravem Dagmar Rentová s rodinou

01. 12. 2016

Vážená paní Schwarzová, srdečně Vám děkujeme za sponzorský dar, který byl poskytnutý k realizaci projektu "TANEČNÍ KURZ PRO HANDICAPOVANÉ". Uživatelé byli velmi potěšení a přes náročné přípravy se čtvrtý úspěšný projekt velmi vydařil. Díky dárečkům, které jste nám poskytla, jsme mohli našim uživatelům, vytvořit úsměv na tváři a radost na duši.
PS: Vaše cukrářské výrobky jsou na výborné a především na velmi chutné úrovni. Mnohokrát děkujeme. Přeji Vám mnoho pracovních a životních úspěchů, zdraví a štěstí.

René Rác, HOSANA KARVINÁ, SLEZSKÁ DIAKONIE

28. 11. 2016

Dobrý den, v sobotu jsem si u Vás vyzvedla dort s tučňákama Mark 3. V neděli jsem ho rozkrájela a jak vypadal, tak i chutnal!!!!! Škoda, že nemáte nějakou pobočku v Havířově - zde nic takového není, a to co je, nelze s Vaším umem a kvalitou srovnat - asi už vím kam na dorty!!! Ještě jednou díky moc za perfektní práci...
S přáním hezkých svátků a mnoho dalších úspěchů přeje spokojená zákaznice

Ing. Vejsadová M.

17. 11. 2016

Dobrý večer paní Schwarzová, ráda bych Vám poděkovala za krásný dortík. Nádherně vypadal a taky tak chutnal. Dcera měla velkou radost ze zvířátek a téměř nám bylo líto je sníst. Děkujeme Vám za Vaši ochotu a všem cukrárnu a dobroty s ní vřele doporučujeme. Už teď se těšíme na další narozeniny.

Přeji Vám pěkný večer, Champanová, Ostrava

31. 10. 2016

Vážená paní Schwarzová, již jsme od Vás měli několik dortů, byly vždy výrobné. O víkendu jste nám pekla (pro změnu) k narozeninám dortíčky, které byly úžasné. Chtěla bych Vám ještě jednou poděkovat, všem chutnaly. Opět jsme byli velice spokojeni.

S pozdravem Jana Szalbotová

12. 10. 2016

Dobrý den paní Schwarzová, chci Vám poděkovat za překrásný dort a chuťově se Vám také povedl. 

Děkuji a mějte hezký den P. Malinkovičová

17. 09. 2016

Dobrý den, chtěli bychom vám ještě touto cestou moc poděkovat za velmi chutný a nádherný svatební čokoládový dort s višněmi, který jste pro nás vyrobili dle našeho přání na naši srpnovou svatbu. Všichni z něho byli nadšeni. Rovněž děkujeme za skvělé miniroládky a minizákusky!

Manželé Drnovští

29. 08. 2016

Dobrý den paní Schwarzová, moc Vám chci poděkovat za nádherný dort pro mého 4 letého syna (kamion Mec), že jste si s ním dala takovou práci a nakonec byl výsledek opravdu krásný a hlavně byl výborný. Už 4 rokem si u Vás nechávám dělat dorty pro své dvě děti, dceru i syna a vždy jsem s Vaší prací byla velmi spokojená i za ochotu splnit přání o vzhledu dortu a mém "vymýšlení" kvůli přání mých dětí, co tam chtějí mít, a které jsou pak z dortů nadšené. Přeji Vám, ať se Vám moc daří

S pozdravem Lucie Branková, Dětmarovice

02. 05. 2016

Vážená paní Schwarzová, přijměte prosím velké poděkování za narozeninový dort pro synovce. Z "tropického ostrova" jsme byli nadšeni všichni, skvěle vypadal a úžasně chutnal. Byl to již Váš pátý dort, který obšťastnil účastníky našich rodinných oslav. Stále více obdivujeme Vaše profesní dovednosti, kreativitu, vstřícnost a ochotu plnit naše představy.
S přáním úspěšných dní a mnoha spokojených zákazníků

manželé A. + M. Malířovi, Karviná

18. 04. 2016

Dobrý den, chtěla bych Vám tímto poděkovat za výborné mini zákusky a hlavně za výtečnou dortu na zakázku. Perfektní práce, dort se velice líbil a hlavně moc chutnal. Ještě jednou díky, jste opravdu profesionálové.

S pozdravem Kružíková Šárka

31. 03. 2016

Dobrý večer, ještě jednou děkuji za mini zákusky, měly velký úspěch.

Opatřilová

29. 03. 2016

Dobrý den, musím Vám moc poděkovat na dort, který byl nejen nádherný, ale také vynikající! Dcera měla velkou radost.
Moc děkuji a přeji, ať se Vám moc daří!

S pozdravem R. Koranková

23. 03. 2016

Cukrárna Inka je dlouholetým partnerem naší pěvecké soutěže. Jejím dortem "Miláček publika" oceňujeme dětské zpěváčky již od roku 2013. Profesionální přístup zapůsobí na dobrý dojem, kreativita cukrářů ohromí na pohled a chuťové buňky se rozplývají blahem po prvním soustu. Děkujeme a těšíme se na další spolupráci.

Mgr. Blanka Kawanová, ZŠ Orlová

08. 03. 2016

V pátek 4. 3. 2016 se uskutečnil V. ročník plexu Sociálních služeb Karviná. Ples proběhl ve velmi příjemném duchu, pohodový taneční večer skvěle doplnila bohatá tombola. Děkujeme za Váš dar do tomboly. Moc si Vaší přízně vážíme. 

Organizátoři plesu, Jarmila Jedličková

26. 02. 2016

Dobrý den, moc děkuji za dort, byl výborný, všichni hosté si pochutnali a dcerka ještě uhájila figurky, má je schované v lednici a chodí se s nimi "mazlit".

Děkujeme, Pišťáčkovi z Ostravy

19. 02. 2016

Dobrý den, chtěla bych Vám, paní Schwarzová, a celému Vašemu kolektivu poděkovat za výborné mini zákusky, které jsem si u Vás objednala na rodinnou oslavu. Všem moc chutnaly!

Děkuji! Alena Michailidu

14. 02. 2016

Paní majitelka byla vstřícná a ochotná i v krátkém termínu vyrobit úžasný dort Spongebob pro našeho syna Davida, vypadal nádherně i skvěle chutnal. 
Cukrárnu Inka můžeme doporučit.

Jiří a Martina z Ostravy

03. 12. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, moc ráda bych poděkovala za překrásný a vynikající dort, který jste dělala pro manžela. Měl s Trúbou obrovský úspěch, a samozřejmě, je vše zdokumentováno.

Děkuji moc, zdravím T. Bystroňová

10. 11. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za úžasný dort - pohádkový, marcipánové figurky a zákusek. Vše bylo jedinečné, úžasné, první pohled - neskutečná dokonalost, precizní práce, nádhera. Poté ochutnání a další zážitek - vynikající chuť. I naši hosté byli nadšeni. Vzhledem k tomu, že to byl náš 1. dort od Vás, můžeme Vás ujistit, že nebyl poslední. Tímto jsme se stali Vašim odběratelem. Také bychom chtěli poděkovat za vstřícnost a ochotu, kdy jsem objednávala jen několik dní předem a přesto jste mi vyšla vstříc a byla jste moc ochotná a milá. Děkuji, v dnešní době takové chování není obvyklé a jsem za to vděčná.

S přáním mnoha dalších dobrůtek
Hana a Dalibor Čmielovi

08. 09. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, v sobotu 5.9. jsem přebrala Váš dort s "Janou a Vlastíkem - babka a dědek". Už po převzetí se mohl jíst očima - vzhled byl úžasný, krásný, nelze to vyslovit!!!
Ale jak asi bude chutnat? Taky jsme nenašli slov... chutnal skvěle, no prostě neměl chybu, dobrý, nebyl moc sladký, chutnal skvěle!!
Samo jsem si ho nafotila a chubila jsem se a chválila Vás... Mockrát děkujeme za dobrůtku.
Děkujeme.

S pozdravem
Jana s Vlastik Ostárkovi z Orlové

02. 07. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, chtěla bych Vám poděkovat za výborné minizákusky, které jsem od Vás měla na oslavu narozenin. Každý si přišel na své, všem kolegům velice chutnaly. Padaly také dotazy, odkud je mám. Tak doufám, že se z nich stanou také Vaši noví zákazníci

Děkuji také za ochotu vyhovět mi při vyzvednutí zákusků mimo pracovní dobu. U Vás opravdu platí "Náš zákazník - náš pán"

Danuše Staňková

02. 07. 2015

Dobrý den, velmi děkuji za narozeninový dort, který jste mi vyrobili. Krásný, bíllo fialový se 60. Každému z hostů se velmi líbil a navíc i moc chutnal. I figurky, které jste mi udělali pro vnoučata - mašinku, autíčko i dvě miminka byly krásné a každý je obdivoval, třebaže je hned snědli, měli z nich velkou radost.
Děkuji a příště se určitě opět na vás obrátím.

Jitka Mazurková, Petrovice

16. 06. 2015

Dobrý den p. Schwarzová, moc ráda bych Vám poděkovala za výborný dort - tenisová raketa, jak vzhledově, tak chuťově vynikající "jako od babičky" 
Oslavenec nadšený... Všichni pozvaní také zjišťovali informace, odkud tak výborný dort máme. Taktéž bych Vám ráda poděkovala i za časovou flexibilitu - i přes objednání na poslední chvíli jste vyšla vstříc a byla ochotná dort upéct.
Děkuji... určitě budu doporučovat dále a už teď se těším na další "příště".

Gabriela Břenková

25. 05. 2015

Dobrý den, moc děkuji za krásný dort s Leprikónem. Opravdu se moc povedl. Studentka z Irska z něj byla přímo nadšená. Oslavovala tady 21. narozeniny a ještě takový dort nikdy nedostala. Navíc byl výborný a všem moc chutnal. 
Děkujeme.
Přejeme krásné dny a mnoho úspěchů a stejně spokojených zákazníků, jako jsme byli my.

S pozdravem Petra Klopcová

11. 04. 2015

Dort všem moc chutnal a vypadal autenticky podle obrázků z předlohy, moc děkujeme, velmi se Vám povedl, velká pochvala. Za rok budeme objednávat určitě znovu u Vás.
Děkujeme za milou spolupráci a pochopení.

Hanna a Michal Palátovi

16. 03. 2015

Dobrý den, děkujeme za super zákusky na oslavu. Jako vždy luxusní. Z dobrých zákusků dobré mlíčko a malý roste jak z vody.

Radka, Roman a Mareček

26. 02. 2015

Dobrý den paní Schwarzová, ještě jednou bych Vám jménem svým i jménem maturantů poděkovala za Vaše úžasné dorty, které jsme nám věnovala do tomboly v minulém roce na "Stuškovací ples Gymnázia Karviná" a letos na "Ples sdružení rodičů a přátel Gymnázia Karviná". Vaše dorty jsou neskutečně krásné a neskutečně dobré. Přeji Vám hodně úspěchů a ještě více spokojených zákazníků.

S pozdravem Rotterová Iveta za HV SRPŠ při Gymnáziu Karviná

25. 02. 2015

Dobrý den, moc děkuji za vynikající a nádherný dort k narozeninám. Všichni hosté se ptali na původ, takže buďte připraveni na zvýšenou poptávku.

Přeji hezký den a mnoho spokojených zákazníků, Jana Simonsová

17. 02. 2015

Dobrý den, v pátek 13.2.2015 proběhl již IV. ročník plesu Sociálních služeb Karviná. Moc Vám děkujeme za krásný dort, mini zákusky a za sponzorství. Dort byl krásný a výherci byli nadšeni. Mini zákusky byly chuťově vynikající a všem moc chutnaly. Děkujeme za Vás dar do tomboly.

Hezký den, Jedličková Jarmila (vedoucí denního stacionáře)

13. 01. 2015

Dobrý den, chtěli by jsme moc poděkovat za krásný a hlavně velice dobrý dortík, který jsme si u Vás objednávali na naši svatbu. Jelikož jsme měli termín svatby 3.1.2015, co je termín hned po silvestru, tak by jsme Vám chtěli o to víc poděkovat za ochotu upéct dortík i na náš termín. Byl opravdu krásný a všem velice chutnal. Ještě jednou velké díky a mnoho spokojených zákazníků jako jsme byli my.

Szturcová Petra z Ostravy

30. 09. 2014

Dobrý den, chtěla bych Vás pochválit za váš dort, který jsme si vyzvedávali v pátek 26.9.2014 Anetce k 18. narozeninám. Dceři se velice líbil i všem ostatním. Výborná chuť, do neděle zůstal čerstvý jako by byl právě upečený. Právě dojídám poslední kousek, který mi připomněl, že Vám mám napsat. Opravdu výborný a krásný. Bílá poleva na dortu mi připomíná chuť tureckého medu. Dort nebyl přeslazený byl velice dobrý. Přeji Vám spoustu spokojených zákazníků a hodně úspěchů ve výrobě dortů.

S pozdravem Miczková (Havířov)

09. 06. 2014

Dobrý večer, chtěla jsem Vám poděkovat za výbornou dortu, kterou jste nám připravila pro Nelinku. Všichni si opravdu pochutnali, byli jsme spokojeni a určitě budeme u Vás opět nějakou dobrůtku objednávat, mooooc děkujeme. 

Gabriela Hamříková s rodinou z Klimkovic

26. 01. 2014

Dobrý den, v pátek jsem si u Vás vyzvedla narozeninové dort pro babičku. Byl nejen moc krásný, ale také výrobný. Babička z něj měla velkou radost. Byl to již druhý dort, který jsem si objednala. Určitě nebyl poslední. Ještě jednou moc děkuji a přeji hodně spokojených zákazníků. 

Palová Regina

03. 01. 2014

Dobrý den už několik let si u vás nechávám dělat dorty a nejen já, ale už i celá rodina. Nejen, že jsou chuťově výborné, ale můžu si vymyslet, jak by měly vypadat. Posledně to byla dorta pro mou čtyřletou dcerku k narozeninám. Byla na ni popelka s myškama a kočár a dýně a vypadalo to přesně jako z pohádky od Walta Disneye. Byla moc nádherná, dcerka z ní byla moc nadšená. A také Ariel malá mořská víla, ta byla také nádherná. Už se těším, jakou dortu si namyslím k jejím pátým narozeninám.

Moc děkuji Kolářová

30. 09. 2013

Dobrý den paní Schwarzová, v sobotu jsou u Vás vyzvedávala objednaný dort (kabelku addidas) a slíbila jsem, že napíši zpětnou vazbu. Dort se setkal s velkým ohlasem. Dcera byla překvapená, nadšená realizací. Byl výrobný. Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat.

 

18. 06. 2013

Dobrý den, moc děkuji, dort byl výborný... Pošlu Vám ho nafocený, ať si je můžete dát na stránky. Všichni moc chválili...

Karbanová

18. 04. 2013

Pěkný večer paní Schwarzová, dorty fantastické - nadšení byli naprosto všichni včetně obdarovaných. Obrovský úspěch.Když jsem je přinesli do restaurace, tak vstala polovina hostů se podívat. Chuťově vynikající čokoládový. Ten druhý jsme neochutnali, protože náš "nimrod" si odnesl domů ukázat dětem a ženě:((( Když viděl myslivce tak řekl, že je to přesně on. Fakt jste se mu trefila do tváře i barvy vlasů:)
Fakt moc dobré.Podle kabelky se poznala i naše šéfka:)))

Jana Kovačíková

28. 01. 2013

Dobrý den, v neděli jsem si u Vás vyzvedla narozeninový dort, tak chci moc pochválit, byl nádherný a chutnal výborně. Příště zase objednám u Vás, díky a hodně dalších spokojených zákazníků.

Cukrárna a výrobna dortů Inka

výroba nábytku na míru telefon
Otevírací doba
Pondělí:
8:00 - 14:00
Úterý:
8:00 - 14:00
Středa:
8:00 - 15:00
Čtvrtek:
8:00 - 15:00
Pátek:
8:00 - 16:00
Sobota:
8:00 - 10:00
Neděle:
zavřeno
Zavři

Napiště nám

Zavřít vrstvu dotazu.